ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

День Знань на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім.І.Франка

1 вересня 2021 року в рамках Дня Знань відбулося посвячення в студенти першокурсників факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Урочистість відбулася за участю проректора ЛНУ з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, доктора юридичних наук Сергія Різника, декана факультету міжнародних відносин, професора, посла Маркіяна Мальського, т.в.о.Представника МЗС України у Львові Катерини Терек, професорсько-викладацького складу факультету, випускників факультету – депутатів Верховної Ради України.

FB_IMG_1630516593997

У своєму виступі т.в.о. Представника МЗС України у Львові К.Терек високо відзначила плідне співробітництво між МЗС України та Факультетом міжнародних відносин ЛНУ ім.Франка, який має глибокі історичні корені підготовки високопрофесійних фахівців дипломатичного корпусу України. На сьогоднішній день понад 130 випускників Факультету працює в системі МЗС України, найкращі з них – на вищих керівних посадах в якості заступника міністра, послів, директорів департаментів.