ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

Свято Дня дипломата у Львові

23 грудня у Львові відзначили День працівників дипломатичної служби за участю співробітників Представництва МЗС у Львові, Почесних консулів та співробітників почесних консульств у Львові: Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини і Франції, а також співробітників Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

IMG_0657

Учасників заходу привітали перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, декан факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім.І.Франка, професор, д.г.н., посол М.З.Мальський та Представник МЗС України у Львові В.Войнаровський.

 

 

 

IMG_0452 IMG_0531

В.Лозинський відзначив, що День працівника дипломатичної служби є гарною нагодою відзначити здобутки та досягнення клопіткої праці дипломатичних працівників, які працюють в регіоні, і відіграють роль містка довіри між Львівщиною та іноземними партнерами.

 

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпечення національних інтересів України та з нагоди Дня працівників дипломатичної служби, співробітники Представництва МЗС України у Львові, а також Почесні консули Угорщини, Німеччини, Королівства Нідерландів та Грузії у Львові були нагороджені почесними грамотами та подяками від імені голови Львівської ОДА.

IMG_0483 IMG_0489 IMG_0493 IMG_0500 IMG_0503

Декан, Посол М.З.Мальський відзначив плідну співпрацю між факультетом міжнародних відносин ЛНУ ім.І.Франка та Представництвом МЗС України у Львові у підготовці майбутніх кадрів зовнішньополітичного відомства України. Він зазначив, що понад 150 випускників очолюваного ним факультету стали кар’єрними дипломатами, серед яких особливою гордістю факультету є 6 діючих послів України за кордоном. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0627

Представник МЗС України у Львові В.Войнаровський нагадав присутнім про активну діяльність двох фронтів в Україні у нинішній ситуації – військового і дипломатичного. Завдяки хоробрості наших Героїв, військовослужбовців ЗСУ, Національної гвардії, усіх силових структур вдається стримувати ворога.  Також існує дипломатичний фронт, який є теж дуже важливий, адже за допомогою роботи працівників дипломатичного корпусу України вдається вирішувати надзвичайно важливі для держави стратегічні питання. Як наголосив Представник МЗС України у Львові В.Войнаровський, на цьому шляху є багато викликів і завдань.

IMG_0473