ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

У ЛЬВОВІ ВІДНОВЛЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА АВСТРІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

image310 лютого 2017 року відбулася урочиста церемонія відновлення діяльності Почесного консульства Австрії у Львові за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Австрії в Україні Герміне Поппеллер, міського голови Львова Андрія Садового, представників Львівської ОДА та Львівської обласної ради.

Посол пані Герміне Поппеллер зазначила, що Австрія приділяє велику увагу розвитку двосторонніх австрійсько-українських відносин в економічній, соціальній та культурній сферах, а також у регіональній кооперації. Попри Львова, в Україні функціонують австрійські почесні консульства у Чернівцях, Одесі, Дніпрі та Харкові. Голова дипмісії в Україні відзначила, що Відень відчуває ностальгію за давніми історичними зв’язками з Галичиною, які стали базовими для розвитку сучасних відносин.

Представник МЗС України у Львові В.Войнаровський зазначив, що дипломатична присутність Австрії у Львові сягає 1922 року, тобто, цьогоріч виповнюється 95 років від того моменту, коли у Львові розпочало свою роботу перше Генеральне консульство Австрії. Через п’ять років таким чином відзначатиметься сторіччя дипломатичної присутності Австрії у місті Лева і в 2018 році святкуватиметься 20 років з моменту відкриття роботи Почесного консульства Австрії у Львові за часів незалежності України. Щойно призначений Маркіян Мальський є вже третім почесним консулом Австрійської Республіки у Львові.

image1 (2) image2