НОВИЙ ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ ФРАНЦУЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У ЛЬВОВІ ПАВЛО ЯРЕМА ПРИСТУПИВ ДО ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВ’ЯЗКІВ

IVN_184430 травня 2024 року – у рамках свого робочого візиту до Львова Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Becьєp представив керівництву регіону та міста нового Почесного консула Французької Республіки у Львові – Павла Ярему.

Екзекватура на здійснення консульських функцій була вручена Павлу Яремі в Міністерстві закордонних справ України 23 січня цього року.

В урочистостях взяли участь керівництво області, Львівський міський голова Андрій Садовий, Представник МЗС України у Львові Андрій Грушко та співробітники Представництва, генеральні та почесні консули іноземних держав у Львові, а також представники французького бізнесу та Alliance Française у Львові.

Нового почесного консула Франції у Львові привітав Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Укр

аїні Гаель Becьєp, керівництво регіону та Представництва.
Гаель Becьєp підкреслив, що відносини між Францією і Україною, зокрема Львовом і в більш широкому сенсі усім західним регіоном, на який розповсюджується компетенція консульства ґрунтується на 3 принципах: стійкість, яку демонстр

IVN_1728

ує сьогодні Україна у протистоянні агресії російської федерації, друге – рівність, третє – солідарність, яку французька сторона намагається демонструвати у всіх вимірах двосторонніх відносин. Будучи

IVN_1815

солідарною з Украї

IVN_1805

ною, Франція розвиває співпрацю в сфері охорони здоров’я, енергетики, освіти, допомагаючи здобути бажану всіма перемогу. Посол наголосив, що офіційний Париж буде твердо супроводжувати Україну на шляху до ЄС.
Зі своєї сторони Павло Ярема зазначив, що є дуже гордим будучи представником Французької Республіки – країни, яка в тяжку для України хвилину зайняла дуже виразну і рішучу позицію щодо підтримки і засудження дій агресора. Він зазначив, що підтримуватиме професійний рівень роботи консульської агенції, всіляко підтримуючи культурну та економічну присутність Франції на Львівщині. Активні процеси інтеграції України з ЄС відкривають великі перспективи для співпраці українських регіонів з французькими громадами. А в даному контексті агенція може внести свою частку та бути корисною по роботі над спільними проектами та ініціативами.
Новий Почесний консул Павло Ярема закінчив факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка.
Консульський округ почесного консула охоплюватиме Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську та Тернопільську області.
Від імені регіону та Представництва було висловлено високе визнання результатів багаторічної діяльності попереднього Почесного консула Франції у Львові Данила Яреми та вручені йому подячні грамоти.