ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

День Європи у Львові

16 травня відбулося урочисте підняття прапору Європейського Союзу біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації за участі очільника Львівщини Максима Козицького та т.в.о. Представника МЗС України у Львові Катерини Терек-Медвецькі.

 

19День Європи — свято, що відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня починаючи з 2003 року.

Зі сторони зовнішньополітичного відомства України у Львові було підкреслено, що рух України до ЄС є незворотнім. Успішна євроінтеграція сприяє економічному розвитку країни, зокрема залученню інвестицій в Україну. Сам процес євроінтеграції став більш прозорим та зрозумілим для громадян України, адже сьогодні кожний українець має доступ до “Пульсу Угоди” — онлайн-системи моніторингу виконання Плану заходів щодо реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Великі завдання стоять перед регіонами у питаннях залучення до співробітництва з ЄС, зокрема, у реалізації низки освітніх, наукових, культурних, ділових проектів та програм ЄС.

 

Голова ЛОДА зі свого боку відзначив, що українці є європейською нацією та незалежною європейською державою. Українці не раз демонстрували всьому світу вірність європейським цінностям: під час Революції Гідності прапори Європейського Союзу майоріли поруч з нашими синьо-жовтими стягами. М.Козицький наголосив, що вірить у повноправне членство України в ЄС та НАТО у швидкому часі, адже Україна — серце Європи.

13