ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

ВІДКРИТТЯ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА РЕСПУБЛІКИ ІНДОНЕЗІЯ У ЛЬВОВІ

IMG-20210722-WA0028

22 липня відбулося урочисте відкриття Почесного консульства Республіки Індонезія у Львові. Червону стрічку в офісі нового Почесного консульства перерізали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді та Почесний консул Індонезії у Львові Андрій Іонов.Після офіційних урочистостей відбулося прийняття з нагоди відкриття Почесного консульства з концертної частиною, підготовленою індонезійською стороною, участь в якому прийняли керівництво області, представники Львівської обласної ради, Львівської міської ради, генеральні та почесні консули іноземних держав у Львові, керівництво Львівської ТПП, представники бізнес та мистецьких кіл Львова.
МЗС України на заходах представляли заступник директора – керівника відділу країн Південної 4 Територіального департаменту МЗС України, Надзвичайний і Повноважний Посол України в

Почесне консульство Індонезії стало 19-тим почесним консульством іноземної держави, відкритим у Львові в часі новітньої історії України.Республіці Індонезія у 2012-2020рр. Володимир Пахіль та т.в.о. Представника МЗС України у Львові Катерина Терек.

IMG-20210722-WA0008