ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань відвідав Львівщину

5-6 березня ц.р. у рамках робочого візиту на Львівщину Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон).

IMG_0763Главу зовнішньополітичного відомства Канади супроводжували Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, командир 3-ї Канадської дивізії об’єднаної оперативної групи «Захід бригадний генерал Стефан Лакруа, заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок, Посол України в Канаді Андрій Шевченко, радник Представництва МЗС у Львові Катерина Терек-Медвецькі.

 

 

Начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук в рамках презентації ознайомив канадську делегацію з завданнями та структурою Національної академії, особливостями підготовки військовослужбовців, підрозділів та військових частин, яка здійснюється в академії та підпорядкованих їй навчальних частинах.

IMG_1477

Канадській стороні було висловлено подяку за високий професіоналізм командування та особового складу канадського контингенту, який надає допомогу в підготовці українських військовослужбовців у рамках операції UNIFIER.

Міністр провів зустріч з офіцерами канадського контингенту, а також поспілкувався з військовослужбовцями з США та Швеції.

IMG_1356

Франсуа-Філіп Шампань висловив також подяку українським військовослужбовцям за теплий прийом канадських колег, які відчувають повагу і дружнє ставлення під час своєї служби на Яворівському полігоні.

 

 

 

У Львівському міжнародному аеропорту ім.Данила Галицького відбулась також зустріч Міністра з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким, головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та Львівським міським головою Андрієм Садовим.

canada (1)