ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

«Свято Святого Миколая» – благодійна акція Дипломатичного клубу Львова для дітей учасників АТО/ООС

В рамках проведення ГО «Асоціація учасників АТО/ООС Львівщини»                19.12.2019 р. «Свята Святого Миколая», восьмий рік поспіль Дипломатичним клубом Львова (ДКЛ) реалізовано благодійну акцію, яка у 2019 році, як і в минулому, була спрямована на фінансову допомогу дітям з двадцяти сімей загиблих Героїв – учасників українсько-російської війни.

В акції під егідою Представництва Міністерства закордонних справ України у Львові, окрім українських дипломатів, традиційно взяли участь іноземні представники – члени Дипломатичного клубу Львова: керівники і співробітники ГЕНЕРАЛЬНИХ КОНСУЛЬСТВ Польщі та Чехії, ПОЧЕСНИХ КОНСУЛЬСТВ: Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини і Франції.

 

15

 

Долучились до даної ініціативи: Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді, почесні консульства Угорщини в Івано-Франківську та Тернополі, МГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю “Ланьхва»» та відповідальні за міжнародну співпрацю підрозділи Львівської облради і Львівської облдержадміністрації, відомі львівські підприємці і меценати.

Почесними гостями свята були: Голова Львівської обласної державної адміністрації М.Мальський (член ДКЛколишній Почесний консул Австрії у Львові), голова Львівської обласної ради О.Ганущин, голова ГО «Асоціація учасників АТО/ООС Львівщини» і начальник Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України генерал В.Середа (співзасновник акції).

 

9 10

 

Традиційно урочистості відбулись у готелі «Супутник», за сприяння співорганізатора і натхненника цього свята – гендиректора туристичної фірми «Львів-Супутник» і Почесного консула Угорщини у Львові Л.Малех.

 

 

 

2

 

 

 

 

Після привітань поважних гостей, 300 дітей з Львівщини, Тернопільщини й Івано-Франківщини у супроводі своїх батьків переглянули лялькову виставу «Зачарована рукавичка», продовжили святкування за солодким столом і отримали подарунки з солодощами.

18 30 50 70 76 80

 

 

 

 

 

 

 

 

11 13

 

 

За вісім років проведення благодійних акцій членами Дипломатичного Клубу надано допомоги потребуючим дітям Львівщини на суму понад 1 000 000 гривень. Зокрема, дипломати окрім сімей загиблих українських Героїв допомагали також: Благодійному фонду «Даймо надію» (що опікується дитячим домашнім госпісом для важкохворих і невиліковних дітей Львова та області, які мають термінальну стадію онкологічної хвороби), КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок-інтернат» (вихованцями якого є неповнолітні хлопчики та юнаки з особливими потребами) у с. Старий Розділ Миколаївського району Львівської обл., а також Верхньосиньовидненській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів «Надія», що у Сколівському районі Львівської області.