ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

У Львові розпочав роботу новопризначений Генеральний консул Чеської Республіки Давід Нови

15 вересня ц.р. відбулася зустріч новопризначеного Генерального консула Чеської Республіки У Львові Давіда Нови з т.в.о.Представника МЗС України у Львові Катериною Терек, головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким.

IMG-20210915-WA0000Привітали чеського дипломата з призначенням на посаду та висловили сподівання на подальшу співпрацю між Львівщиною та Чехією, зокрема в економічній та культурній сферах. Висловлено подяку генеральному консулу за постійну підтримку на міжнародній арені з боку Чеської Республіки суверенітету та територіальної цілісності України.

Українською стороною була підкреслена подальша зацікавленість у співпраці в низці галузей – ІТ-секторі, машинобудуванні, альтернативній енергетиці, легкій промисловості. Зазначалося, що Львівщина розвивається в контексті медичного туризму і річний обсяг туристів, які зацікавлені у оздоровчому відпочинку сягає 3 млн.осіб.

 

IMG-20210915-WA0010Давід Нови підтвердив готовність співпрацювати у напрямку подальшого розвитку двосторонніх відносин, в т.ч. на регіональному рівні.