ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

ВІДКРИТТЯ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА МОЛДОВИ У ЛЬВОВІ

image1 (4)21 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття Почесного Консульства Республіки Молдова у Львові за участі Посла Республіки Молдова в Україні, Почесного консул Республіки Молдова у Львові, Заступника міського голови Львова, представників влади області, Представника МЗС України у Львові.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан висловив подяку владі міста Львова та Львівській області, Міністерству закордонних справ України за підтримку ініціативи молдовської сторони щодо відкриття закладу. Р.Болбочан відзначив, що відкриття Почесного Консульства надасть нового наповнення  торговельно-економічних та культурно-гуманітарних відносин. На Львівщині працює близько 50-ти підприємств, які мають економічні контакти з Молдовою і з відкриттям Почесного Консульства ці зв’язки посилюватимуться.

Почесний консул Республіки Молдова у Львові Володимир Губицький зазначив, що вбачає головними функціями установи налагодження культурних, економічних, торгівельних зв’язків між західною Україною і Молдовою.