ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

ВІДНОВЛЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ У ЛЬВОВІ

image1 (3)9 серпня 2017 року відновлено діяльність Почесного Консульства Королівства Нідерландів у Львові за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Нідерландів в Україні Кейса Ян Рене Кломпенхаувера, Почесного Консула Королівства Нідерландів у Львові Андрія Гринчука, міського голова Львова Андрія Садового та першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського.

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер висловив сподівання, що відкриття Консульства надасть нового поштовху двосторонньому співробітництву між двома державами.

Почесний Консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук зазначив, що перша консульська установа Нідерландів у Львові була відкрита більше 110 років, зокрема  у 1907 році і, на жаль, у 1939 році ця діяльність установи була перервана. У новітній час Почесне Консульство відновило свою роботу одразу з початків Незалежності України, яке успішно працювало 20 років, і тепер відновлюється його робота. У фокусі питань Почесного Консульства буде промоція співпраці між королівством Нідерландів і Західною Україною, оскільки консульський округ буде включати не лише Львівську область, а й сім областей Західної України. Йдеться, насамперед, про інвестиційну і торговельну співпрацю, а також культурні обміни.

 Міський голова Андрій Садовий висловив добрі слова на адресу Богдана Панкевича, який був близько 20 років Почесним Консулом Королівства Нідерландів у Львові, яке фактично стало першим Почесним Консульством у Львові після здобуття Україною незалежності. Всі інші консули вчилися в нього, як це бути консулом у Львові. Він проробив титанічну працю, і сьогодні цей прекрасний спадок передається в руки нового Почесного Консула.