ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

Візит Заступника міністра закордонних справ України Євгенія Єніна

17-19 лютого ц.р. відбувся робочий візит до західних регіонів України Заступника міністра закордонних справ України Євгенія Єніна та Директора IV територіального департаменту МЗС України Євгена Пікалова, в рамках якого були проведені зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким, заступником Львівської обласної ради Юрієм Холодом та Львівським міським головою Андрієм Садовим.

IMG-20210217-WA0006

Під час зустрічей обговорили можливості популяризації економічного, інвестиційного та освітнього потенціалу регіонів України у країнах Центральної та Південно-Східної Азії, а також перспектив залучення інвестицій і технологій та реалізації спільних проєктів, можливостей розбудови міжрегіональної співпраці.

Заступник міністра провів також робочі зустрічі з Почесним консулом Індонезії у Львові Андрієм Іоновим та Почесним консулом Республіки Казахстан у Львові Галиною Маслюк.

 

У рамках робочої поїздки на Львівщину Заступник міністра закордонних справ Є.Єнін та директор IV територіального департаменту Є.Пікалов 19 лютого ц.р. відвідали також Міжнародний центр «Міжнародна реабілітаційна клініка професора Козявкіна» (м.Трускавець), провели  зустрічі з керівництвом та медичним персоналом та зустріч з міським головою м.Трускавець Андрієм Кульчинським.

IMG-20210217-WA0009FB_IMG_1613636777131