ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

Засідання українсько-польської Комісії з питань пунктів пропуску

 Засідання українсько-польської Комісії з питань пунктів пропуску

 

IMG_782218.03.2014 року в МАПП «Краківець-Корчова» відбулося засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури Українсько-Польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Українську делегацію очолював начальник управління організації митного контролю та оформлення Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України І.Тимофєєв, польську – заступник директора прикордонного управління Головної Комендатури Прикордонної Варти Республіки Польща А.Даугелевич.

До складу делегацій також увійшли: з української сторони – представники Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Львівської та Ягодинської митниць, Державного агентства автомобільних доріг та Служби автомобільних доріг у Львівській області; з польської – Головної Комендатури, Бещадського та Надбужанського відділів Прикордонної Варти Республіки Польща, Міністерства інфраструктури і розвитку, Перемишльської та Замостської митниць, адміністрацій Люблінського та Підкарпатського воєводств.

Від МЗС України  у засіданні взяв участь Представник МЗС України у Львові В.Войнаровський.

В ході засідання сторони обговорили широке коло питань, пов’язаних з розбудовою українсько-польського кордону, у тому числі обмінялись інформацією про стан реалізації попередніх домовленостей.

Особливу увагу було приділенню питанню розмежування пасажирського та вантажного руху в пункті пропуску «Краківець – Корчова», а також завершенню договірно-правового оформлення міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення «Грушів – Будомєж» та «Угринів – Долгобичув». Зокрема, українська сторона підтвердила готовність до відкриття міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Угринів – Долгобичув» після надходження від польської сторони відповідної ноти.

Під час засідання сторони відзначили високу ефективність функціонування Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні, а також погодились  надалі розвивати співпрацю у даному напрямку.

 Окремо, польська сторона проінформувала про перспективи запровадження спільного контролю на зовнішньому кордоні ЄС з Україною в контексті змін, внесених розпорядженням Європейського Парламенту і Ради ЄС від 26 червня 2013 року (№610/2013) до Шенгенського кодексу кордонів.

За результатами засідання, голови Комісії з питань пунктів пропуску МКРМС підписали відповідний Протокол та домовились провести наступну зустріч у І кварталі 2015 року на території Польщі.

IMG_7828