ОКРУГ ПРЕДСТАВНИЦТВА
#

Зустріч з Генеральним консулом Чеської Республіки Павелом Пешеком

IMG_718225 серпня 2001 року в.о. Представника МЗС України у Львові Катерина Терек висловила вдячність за плідне багаторічне співробітництво Генеральному консулу Чеської Республіки Павелу Пешеку з огляду на завершення його дипломатичної місії в Україні.

За період каденції Павела Пешека у Львові вдалося реалізувати низку проєктів, зокрема налагоджені міжрегіональні зв’язки Львівщини з чеськими регіонами – Південно-Моравським та Південночеським краєм, а також численні проєкти у сфері культурного співробітництва. Крім того, чеська сторона надала гуманітарну допомогу Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, реалізовано проєкт «Реабілітаційне обладнання та навчання персоналу у комунальному підприємстві Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня», тощо.

Дипломатичну кар’єру Павел Пешек розпочав у Міністерстві закордонних справ Чеської Республіки у 2000 році. Він працював в міжнародних представництвах Чехії у В’єтнамі, Стамбулі, Греції, був представником Чеської Республіки у робочій групі Європейського Союзу «VISA» та Візовому комітеті. Також пан Генеральний консул керував робочою групою з питань Європейського Союзу та Шенгенської зони.

IMG_7120