ДАНІЯ СТВОРИЛА СПЕЦІАЛЬНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ УКРАЇНИ

 10 жовтня 2023 року відбулася зустріч керівництва області та Представництва з Міністром продовольства, сільського господарства та рибальства Королівства Данія Якобом Єнсеном, якого супроводжував Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсен та низка представників датських урядовців.

Обговорили напрями майбутньої співпраці між країнами та областю зокрема виклики сьогодення та потреби аграрного сектора.

зустріч з мі ?????? ?? ??? Данії та Ук ????? 18

На Львівщині працюють підприємства з данськими інвестиціями, серед них чільне місце посідають ті, які займаються розведенням свиней данської генетики. Львівські аграрії повинні навчитися працювати за європейськими стандартами, з огляду на що корисним було б для представників органів місцевого самоврядування Львівщ

зустріч з м ?????? ??? ?? К Данії та України 1

ини пройти стажування в Данії щодо фінансового управління, а для фермерів області – вивчення стандартів європейського бізнесу. Сертифікація сільськогосподарських товарів за стандартами ЄС  дасть змогу українським фермерам вийти на міжнародні ринки. Відповідно, українська сторона зацікавлена в ознайомленні з досвідом аграрного сектора Данії, а також в інвестиціях у га

зустріч з мі ?????? ?? ??? Данії та Ук ????? 24

лузь сільського господарства.

Міністр продовольства, сільського господарства та рибальства Королівства Данія Якоб Єнсен зі свого боку наголосив, що Данія створила спеціальний інвестиційний фонд для України на загальну суму понад 1 млрд євро лише на 2023 рік. Цей фонд фінансуватиме проєкти із залученням найкращих данських технологій та інноваційних рішень і буде доступний як для державного, так і для приватного секторів.

Данія надаватиме допомогу Україні в трьох напрямах: військовому, цивільному та бізнесовому. На думку датського високого гостя, Україна як кандидат до членства ЄС повинна якнайшвидше адаптувати своє законодавство до стандартів ЄС.

зустріч з міністрами АПК Данії та України 22