ДЕЛЕГАЦІЯ СЛОВАЦЬКОГО МІСТА КОШІЦЕ ВІДВІДАЛА ЛЬВІВ

15 лютого 2023 року відбулася зустріч керівництва регіону та співробітників Представництва з старостою округу Старе Місто міста Кошице Словацької Республіки Ігорем Петровчиком.

Словацькій стороні висловлено вдячність за передачу гуманітарної допомоги для потреб ВПО Львівщини, а саме продуктів харчування на суму у понад 100 тисяч гривень.

Відзначалося, що Словаччина від самого початку повномасштабного вторгнення рф є надійним партнером України у боротьбі з ворогом, а словацький народ проявив себе як надзвичайно людяний сусід України, прихистивши і турбуючись про численних українців, які перебувають в Словаччині.

Староста міського округу підкреслив, що не лише місто Кошице, але й ціла країна підтримує Україну у боротьбі за територіальну цілісність. Він зазначив, що від початку війни Словаччина прийняла декілька сотень тисяч українців, які змушені були покинути власні домівки через війну і забезпечила їх усім необхідним: від продуктів харчування до місць для проживання. Словаччина і надалі продовжує передавати гуманітарні вантажі для тих українців, які потребують підтримки найбільше.

Делегація міського округу Кошице Старе Місто підписала також меморандум про взаєморозуміння між міським округом та Львівською районною військовою адміністрацією щодо розвитку двосторонніх контактів з метою підписання в подальшому угоди про співробітництво.

 

 

D:\Downloads\IMG-20230215-WA0026.jpg