ДЕПУТАТ СЕЙМУ ПОЛЬЩІ ПАВЕЛ КОВАЛЬ ПЕРЕБУВАВ У ЛЬВОВІ

1 листопада 2023 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представництва МЗС України у Львові з депутатом Сейму Республіки Польща Павелом Ковалем, істориком, доктором гуманітарних наук.

Пред

??????? ? депутатом польського ????? 9

ставник польського парламенту під час зустрічі запевнив, що в новому складі парламент Польщі продовжуватиме підтримувати Україну у війні проти росії. Як представнику польського народу, Павелу Ковалю була висловлена подяка за підтримку та допомогу українцям, які під час війни знайшли прихисток у Польщі.

Сторони обговорили можливості для продовження співп

??????? ? депутатом польського с ???? 13

раці Львівщини та Польщі, зокрема щодо розвитку інфраструктури та економіки.

З української сторони зазначалася важливість подальшого розвитку співпраці у питаннях прикордонної інфраструктури, зокрема, шляхом збільшення кількості пунктів пропуску на кордоні. Актуальна тенденція вказує постійне зростання кількості бажаючих перетнути кордон, а відтак – збільшення потоку людей спричиняє збільшення черг в обидві сторони кордону.

У зустрічі також взяли участь з польської сторони президент організації «Фолковіско» Мартін Пйотро

??????? ? депутатом польського ????? 3

вський та віцепрезидент організації Володимир Михалишин. Згадана громадська організація від початку повномасштабної війни займається наданням допомоги українцям.

У рамках свого візиту на Львівщину Павел Коваль також відвідав державний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар», де вшанував полеглих захисників та захисниць у російсько-українській війні.