ДЖЕЙМС КЛЕВЕРЛІ ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ, СПРАВАХ СПІВДРУЖНОСТІ НАЦІЙ ТА РОЗВИТКУ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ПРОВІДАВ ПАЦІЄНТІВ У SUPERHUMANS CENTER

6 червня 2023 року з робочим візитом у Львові перебував державний секретар у закордонних справах, справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймс Клеверлі.

kleverli-1Британський гість відвідав пацієнтів Superhumans Center – Всеукраїнський центр із протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки для постраждалих внаслідок воєнних дій рф. Джеймс Клеверлі розпитав пацієнтів про те, як саме проходить їхнє відновлення, плани після реабілітації та історії поранення.

Державний секретар повідомив, що у червні цього року Велика Британія спільно з Україною проведуть у Лондоні міжнародну Конференцію з питань відновлення України, в рамках якої будуть обговорені механізми цього процесу. Він підкреслив, що війна, яку розв’язала росія, є безпідставною та незаконною, але українці є неймовірно стійкими та сильними, доказом чого є незламний дух та сила волі пацієнтів центру Superhumans.

Керівництвом регіону зазначалося, що створення за лічені місяці Superhumans Center попри ракетні атаки і відключення електроенергії продемонструвало, що не варто чекати завершення війни, а вже зараз інвестувати в Україну, щоб забезпечувати фаховою допомогою усіх, хто цього потребує. Щоб повністю охопити необхідними послугами всіх пацієнтів, потрібно щонайменше три таких клініки, в тому числі, в інших областях України. Львівщина веде переговори з іноземними партнерами в цьому напрямку.

kleverli-2

В рамках свого візиту на Львівщину Джеймс Клеверлі також зустрівся з Львівським міським головою Андрієм Садовим, з яким віддав шану загиблим на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні та залишив запис у Почесній книзі міста у кабінеті міського голови.