ФРАНЦІЯ ГОТОВА НАДАТИ ГУМАНІТАРНУ І ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ

Screen Shot 2022-09-27 at 14.34.448 березня 2022 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представника МЗС України у Львові А.Грушка з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном.

Французький гість підкреслив, що Франція готова надавати Україні гуманітарну та військову допомогу.

 У зв’язку агресією рф на території України, відбувся тимчасовий переїзд дипломатичного представництва до Львова. Посольство сфокусувало свою діяльність на швидкому вивезенні французів з території України, а також сприянні в наданні гуманітарної та військової допомоги Україні.

Українською стороною були окреслені потреби регіону, який перетворився на гуманітарний хаб і в якому зосередилася велика кількість внутрішньо переміщених осіб.

З початку війни українсько-польський кордон перетнули більше 600 тисяч осіб, які пройшли через Львівщину, а близько 200 тисяч переселенців залишилися на території регіону. Найважливішим завданням є створення тимчасових місць для проживання і забезпечення людей усім необхідним.

Крім того, область щоденно відправляє гуманітарну допомогу до інших областей країни. Таким чином, наразі є потреба у продуктах тривалого зберігання,  автомобілях,  генераторах, спальних мішках,  ковдрах, жилетах.

Акцентовано на важливості  закриття неба над Україною.