ГОЛОВА ЛЬВІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА КОНСУЛЬТАТИВНОЇ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ГАННЕЛОРЕ ВАЛЬЄР ПРИВІТАЛА ЛЬВІВЩИНУ З ПЕРШИМ СВЯТКУВАННЯМ ДНЯ ЄВРОПИ 9 ТРАВНЯ РАЗОМ З КРАЇНАМИ ЄС

Снимок экрана 2023-05-28 в 00.48.19

9 травня 2023 року над Львівською ОВА замайоріли прапори України та Європейського Союзу – Львівщина разом зі всією Україною вперше відзначила День Європи з країнами європейського континенту.

Участь у заході взяли представники регіональної влади, військових та силових структур, Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу, Представництва МЗС України у Львові, генеральних та почесних консульств, громадських інституцій, а також міжнародних спільнот.

День Європи – свято миру та єдності на всьому європейському континенті.

У своєму вітальному слові голова Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу Ганнелоре Вальєр зазначила, що починаючи з 2014 року, з часу Революції Гідності та перших агресивних наступів росії на територію України, КМЄС активно підтримувала євроінтеграційні прагнення України.

 Ганнелоре Вальєр підтвердила бачення ЄС щодо долучення України до європейської сім’ї народів, частиною якої українців вже є, – особливо впродовж останнього року, коли український народ демонструє надзвичайну силу та єдність, відстоює європейські цінності. Представник ЄС висловила впевненість, що сьогодні майже всі жителі Європи відчувають, що України належить до європейського середовища, а також подякувала за сміливу боротьбу не лише за власну незалежність, а й за безпеку всього цивілізованого світу.

Очільник Львівщини Максим Козицький підкреслив, що українці щасливі відчувати підтримку Європейського Союзу, адже Україна завжди була і є важливою частиною Європи – історично, культурно, ціннісно. Українські захисники та захисниці на фронті щохвилини виборюють право на незалежність, стоять на обороні європейських цінностей і кордонів. Цей день – чергова нагода заявити, що Україна – це Європа. Голова ЛОВА висловив також вдячність міжнародним партнерам за підтримку українського народу і за поглиблену співпрацю у різних напрямах.