КАРОЛІНА ЛІНДХОЛЬМ БІЛЛІНГ, ПРЕДСТАВНИК УПРАВЛІННЯ ВЕРХОВНОГО КОМІСАРА ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ ВІДВІДАЛА ЛЬВІВ

 

28 березня 2023 року Львів з робочим візитом відвідала Представник Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг, в межах якого відбулася зустріч з керівництвом Львівщини та Представництва МЗС України у Львові.

Іноземну гостю було поінформовано щодо актуального стану розміщення та забезпечення всім необхідним внутрішньо переміщених осіб, які вимушено перебувають на Львівщині, а також висловлено вдячність за неоціненний вклад та допомогу Львівщині від перших днів повномасштабної війни.

Кароліна Ліндхольм Біллінг повідомила, що агентство ООН у справах біженців проводить збір даних для надання своєї допомоги, зокрема грошової, людям, які постраждали внаслідок воєнних дій, щоб допомогти їм задовольнити нагальні потреби – на тимчасове житло, харчування, предмети особистої гігієни та інше. Вона також зазначила, що робота мережі консультативно-координаційних центрів на Львівщині є ефективною, і на її думку цей напрямок вкрай перспективним.

Під час зустрічі підписали також Меморандум про взаєморозуміння між Управлінням Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців та Львівською обласною військовою адміністрацією.