ЛЬВІВ ВІДВІДАВ ПОСОЛ АЗЕРБАЙДЖАНУ В УКРАЇНІ СЕЙМУР МАРДАЛІЄВ

IVN_69855 квітня 2024 року Львівщину відвідав з робочим візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Сеймур Мардалієв. В рамках поїздки відбулася зустріч іноземного гостя з керівництвом регіону та Представництва.
Це перший візит новопризначеного Посла до Львівської області, метою якого стало обговорення перспектив співробітництва. Під час зустріч азербайджанській стороні було висловлено подяку за підтримку і надану допомогу.
Зазначалося, що попри воєнні виклики, потрібно розвивати двосторонню співпрацю, сприяти створенню виробництв та реалізації бізнес-ідей. Львівщина має значний потенціал: і економічний, і культурний, і освітній. Висловлено готовність співпрацювати у вищезгаданих сферах.
Посол зі свого боку наголосив, що Львівщина завжди мала важливе значення для Аз

ербайджанської Республіки, з областю були тісні контакти. Постійний діалог на рівні керівництва обох країн на постійній основі сприяє посиленню взаємовигідного співробітництва на багатьох рівнях для України та Азербайджану.IVN_6930 З початку повномасштабного вторгнення росії Азербайджа

IVN_7007

н робить акцент саме на наданню гуманітарної допомоги для України, серед якої – генератори, трансформатори, різне енергообладнання, реабілітація та відпочинок дітей. Крім того, суттєвим напрямом допомоги є участь у відновленні України. Наразі азербайджанська сторона проводить роботи у місті Ірпінь Київської області, – відновлює об’єкти соціального значення.
Крім цього, Посол наголосив на важливості міжрегіонального співробітництва, адже, Львівщина має значний потенціал у промисловій та енергетичній сферах, туризмі, транспортній комунікації та логістиці. Наразі лише є Трускавець має місто побратим в Азербайджані, а також Львівщина має побратимські відносини з Нахічеваном.
Сеймур Мардалієв зазначив, що варто розглянути мо

IVN_7082

жливості, які б могли оживити взаємодію між містами навіть попри складні обставини.
Сторони обговорили також роботу бізнесу, перспективи відновлення авіасполучення, потенціал області в зеленій енергетиці, інвестиційну привабливість, посилення співпраці у сфері культури і освіти.