МЕР ЗАЙНЯТОСТІ ТА ІНТЕГРАЦІЇ КОПЕНГАГЕНА, ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РУХУ ЄНС-КРІСТІАН ЛЮТКЕН ВІДВІДАВ ЛЬВІВ

5 (4)

В рамках свого перебування у Львові 4 липня 2022 року мер зайнятості та інтеграції Копенгагена, віце-президент Європейського руху Єнс-Крістіан Люткен був прийнятий керівництвом Львівської області та Представництва МЗС України у Львові.

Під час зустрічі українською стороною була висловлена вдячність Данії за підтримку європейських прагнень України та допомогу в реалізації реформ, завдяки яким Україна отримала статус кандидата в члени ЄС.

Надано інформацію щодо потреб області, зокрема в контексті внутрішньо переміщених осіб. Йдеться за ремонт приміщень, які були б придатні для розміщення ВПО, оскільки станом на липень бл. 20 тисяч людей отримали прихисток у закладах освіти регіону. Важливим є розпочати навчальний процес у вересні ц.р., але для цього необхідно переселити ВПО.

 Єнс-Крістіан Люткен зі свого боку поінформував про намір відкрити в Копенгагені Український Дім, в якому планується розташувати і посольство, і бізнес-хаб для розвитку економічних та культурних зв’язків. Він підкреслив важливість для Копенгагену набуття Україною статусу кандидата у члени ЄС, що сприятиме посиленню Європи.

 

4 (6)