НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ НОРВЕГІЇ В УКРАЇНІ ХЕЛЕНЕ САНД АНДРЕСЕН ТА ТИМЧАСОВИЙ ПОВІРЕНИЙ У СПРАВАХ ШВЕЦІЇ В УКРАЇНІ ЛЕННАРТ ЛІННЕР ВІДВІДАЛИ ЛЬВІВ

7-10 липня 2023 року відбулися робочі поїздки до Львова Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні Хелене Санд Андресен та Тимчасового повіреного у справах Швеції в Україні Леннарта Ліннера, в рамках яких відбулася зустріч іноземних гостей з очільником Львівщини та дипломатами Представництва МЗС України у Львові.

Посол Норвегії наголосила на беззаперечній підтримці України у боротьбі з російським ворогом, що стало завданням Уряду Норвегії на найближчу перспективу і висловила сподівання, що Україна невдовзі здобуде перемогу в цій війні.

IMG-20230710-WA0016

Керівник дипломатичної місії Швеції в Україні також підкреслив підтримку України супроти повномасштабної агресії рф. Він відзначив, що рішучість і мужність українок та українців у боротьбі надихає не лише уряди Скандинавських країн, але і тамтешні суспільства. Шведський народ відчуває стимул надавати допомогу українському народу.

В рамках зустр

IMG-20230710-WA0004

ічі висловлено подяку норвежській та шведській сторонам за постійну підтримку на міжнародній арені та допомогу України у подоланні проблем та наслідків повномасштабного російського вторгнення на територію України, окремо висловлена вдячність за надання гуманітарної допомоги. Надано також детальну інформацію щодо викликів, з якими зіткнулась Львівщина через російське вторгнення, а також проєкти в різних галузях, які перебувають в стадії реалізації та потребують підтримки.

 

IMG-20230710-WA0011