НАТАЛІЯ АНТОНОВА – НОВИЙ ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У ЛЬВОВІ

2712 вересня 2023 року відбувся урочистий захід за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Вальдемараса Сарапінаса з нагоди призначення нового Почесного консула Литовської Республіки у Львові – Наталії Антонової. Офіційне вручення екзекватури відбулося в Міністерстві закордонних справ України 16 травня ц.р.

Захід провели за участі керівництва регіону Максима Козицького, Львівського міського голови Андрія Садового, представників дипломатичного корпусу – Генерального консула РП у Львові Елізи Дзвонкєвіч, почесних консулів Бельгії, Бразилії, Казахстану, Молдови, Німеччини, Угорщини, а також співробітників Представництва МЗС України у Львові.

Наталія Антонова висловила подяку за виказану довіру та запевнила у продовженні активної діяльності Почесного консула Литви у Львові. Вона буде опікуватися питанням розвитку торговельних, економічних, культурних, наукових, туристичних зв’язків між Литвою й Україною, а також захистом на території консульського округу прав та інтересів Литви, її фізичних і юридичних осіб.

 

2