НОВОПРИЗНАЧЕНИЙ ПОСОЛ ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ МУСТАФА ЛЕВЕНТ БІЛЬГЕН ВІДВІДАВ ЛЬВІВ

????? ?????? ини в Україні М. Левент ??????? 421 листопада 2023 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представництва МЗС України у Львові з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Мустафою Левентом Більгеном.

Турецькій стороні висловлена вдячність за відстоювання інтересів цивілізованого світу, надання військової та гуманітарної підтримки, а також за те, що турецький бізнес продовжує працювати в Україні незважаючи на повномасштабне вторгнення рф.

Мустафа Левент Більген зі свого боку зазначив, що почувається в Україні по-домашньому і підкреслив, що Туреччина підтримує боротьбу і хоробру позицію України. Він наголосив, що президенти двох країн мають хорошу співпрацю і бачення щодо спільного майбутнього.

Відзначена важливість українсько-турецької співпраці у сфері бізнесу та інвестицій, – на Львівщині зареєстровано понад 360 підприємств з турецькими інвестиціями. Регіон зацікавлений в інвестиціях в економіку області і робить все належне, щоб іноземний бізнес мав достойні умови для діяльності.

????? ?????? ини в Україні М. Левент ??????? 8

Варто відзначити діяльність Турецької Агенції зі співробітництва та координації, яка фінансово підтримала низку проектів в регіоні: реконструкцію приміщення геріатричного пансіонату, де проживають люди похилого віку; закупівлю спецобладнання для сенсорної кімнати Львівського центру дитячої психологічної реабілітації; встановлення пандусу для забезпечення переміщення колісних засобів для людей з порушеннями опорно-рухової системи у Національному драматичному театрі ім.М.Заньковецької.

Висловлено також сподівання щодо відновлення (після дворічної перерви) активної співпраці з новопризначеним директором згаданої Агенції.

 

????? ?????? ини в ??????? М. Левент Більген 12