ПЕРЕГОВОРИ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ СЕНАТУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ НА ЧОЛІ З ЗАСТУПНИКОМ СПІКЕРА СЕНАТУ ЧЕХІЇ ТОМАШЕМ ЧЕРНІНОМ

12 червня 2023 року з робочою поїздкою Львів відвідала делегація Сенату Чеської Республіки на чолі з заступником спікера Сенату ЧР Томашем Черніном. Його супроводжували Голова комітету з закордонних справ, оборони та безпеки Сенату ЧР Павел Фішер, члени згаданого комітету, Генеральний консул ЧР у Львові Давид Нови. Відбулися зустрічі чеської делегації з керівництвом регіону та Представництва МЗС України у Львові, під час якої сторони обговорили пріоритетні напрями для подальшої співпраці.

cheh_senat 1Зокрема, для Львівщини передовсім йдеться про необхідність забезпечення понад 240 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в регіоні, – проживання, працевлаштування, надання якісних медичних послуг.

Крім цього, важлива реабілітація цивільних та військових внаслідок російської агресії, діяльність ультрасучасної клініки протезування Superhumans Center, яка спеціалізується на протезуванні, реабілітації та лікуванні посттравматичних розладів, всі послуги для пацієнтів безкоштовні. Важливо відзначити, що частину операційного обладнання Superhumans Center надали саме чеські партнери.

Сторони обговорили також нові можливості залучення інвестицій на Львівщину. Львівщина стала лідером з-поміж інших західних регіонів України за кількістю релокованого бізнесу, – наразі вже 230 підприємств переїхали на Львівщину та успішно працюють. Таким чином, регіон є відкритим до тіснішої співпраці з чеським бізнесом в плані залучення інвестицій.

Голова комітету із закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Чехії Павел Фішер наголосив, що Україна має цілковиту підтримку Чехії в усіх сферах – політичній, військовій, гуманітарній. Він запевнив, що з потребами Львівщини будуть ознайомлені всі члени Сенату і буде проведено пошук партнерів для спільних проєктів як в приватному секторі, так і на загальнодержавному рівні.

cheh_senat2

В рамках візиту на Львівщину, представники Сенату Чехії відвідали також ультрасучасну клініку протезування Superhumans Center.