ПРЕДСТАВНИКИ НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСТАГУ ЗУСТРІЛИСЯ З КОЛЕГАМИ З ВРУ У ЛЬВОВІ

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/6/343/IMG_9484_1649917060_1620x1080_1_0.jpg

 

13 квітня 2022 року у Львові відбулася зустріч голів комітетів Бундестагу з депутатами Верховної Ради України для обговорення посилення підтримки України. Німецька делегація складалася з голів комітетів Бундестагу з оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерманн, закордонних справ Майкл Рот та комітету Європи Антон Хофрейтер.

Від ВРУ були присутні співголова україно-німецької міжпарламентської групи дружби Галина Янченко, голова Комітету з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступниця голови оборонного комітету Мар’яна Безугла, член комітету з питань зовнішньої політики Ірина Геращенко.

Під час зустрічі українські та німецькі парламентарі обговорили кроки для посилення підтримки України з боку ФРН та ЄС, – необхідність надання важкого озброєння для відсічі російської агресії, посилення санкційного тиску на росію та запровадження ембарго на російські енергоносії.

 

Крім перемовин з українськими колегами, німецька делегація відвідала один з львівських шпиталів, де вони мали можливість поспілкуватися з пораненими бійцями ЗСУ, а також на власні очі побачити наслідки авіаудару по базі нафтопродуктів у Львові, яка розташована в середині житлового масиву. Побачені на власні очі ознаки війни є дієвими, щоб передати відчуття небезпеки, яке наразі присутнє в Україні, при спілкуванні в політичних колах Німеччини. Для української сторони залишається дуже важливим моментом, щоби західні партнери  отримали повне усвідомлення степені руйнацій та загроз з боку рф, загрози як Україні, так і Європейському Союзу.

 

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/c/0ef/_1649916990_612x321_3_0.jpeg