ПРЕДСТАВНИКИ СЕКРЕТАРІАТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНИ У СПРАВАХ ЮНЕСКО ВІДВІДАЛИ ЛЬВІВ

3-6 липня 2023 року відбулася робоча поїздка до Львова виконавчого секретаря Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Артура Оганова та представників Секретаріату Олени Штепи та Ніни Крамаревої, в рамках якої відбулися зустрічі з Генеральним Секретарем Національної комісії Німеччини у справах ЮНЕСКО Романом Люкшайтером та Національним координатором Мережі Асоційованих шкіл Німеччини Клаусом Шиллінгом.

Спільно обговорили реалізацію важливого проєкту – рекреації українських дітей з Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Німеччині. Цього року, у плідній співпраці з німецькими колегами з МЗС Німеччини, планується оздоровити в Німеччині 15 груп дітей по 10-15 осіб кожна.

IMG-20230704-WA0000

Відбулася також зустріч  співробітниками Представництва МЗС України у м. Львів, обговорено актуальні питання співпраці.
Проведено конструктивну зустріч з представниками Львівської міської ради, обговорено питання співпраці і можливості для подальшого поглиблення взаємодії з метою розвитку та просування ініціатив ЮНЕСКО у Львові.

Делегація відвідала КУ Інститут міста, що представляє інтереси Львова у заявці на членство у глобальній Мережі ЮНЕСКО Міст, що навчаються. МЗС України сподівається на підтримку цього проєкту зі сторони ЮНЕСКО.

В рамках перебування у Львові представники Нацкомісії відвідали Офіс  “Львів – місто літератури ЮНЕСКО”, як уповноваженого представника від міста Львова в рамках координації Програми «Мережа Креативних Міст ЮНЕСКО» та обговорили майбутні плани розвитку.

IMG-20230705-WA0000

У контексті проєкту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, відбулася зустріч з директорами шкіл, що входять в Мережу асоційованих шкіл ЮНЕСКО у Львові – Львівської лінгвістичної гімназії, Львівської української прив

IMG-20230705-WA0003IMG-20230704-WA0002

атної гімназії та Ліцею №80.

Делегація відвідала також приміщення майбутнього Культурного центру (Хабу) ЮНЕСКО у Львові – важливу частину реалізації проєкту «Культура заради миру та стійкості».IMG-20230704-WA0001