РІЧНИЦЯ ПРОГОЛОШЕННЯ ПЕРШОЇ КОНСТИТУЦІЇ ПОЛЬЩІ

IVN_81413 травня 2024 року сусідня Польща відзначає 233 річницю з дня проголошення першої Конституції країни. З цієї нагоди на площі Міцкевича у Львові відбулись урочистості за участі Генерального консула Республіки Польща у Львові Елізи Дзвонкєвіч та співробітників Представництва МЗС України у Львові та ГК РП, представників польської громади та місцевої і обласної влади. Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника польському поетові Адаму Міцкевичу.
Ухвалення Конституції стало свідченням відданості польського народу принципам правової держави і європейським традиціям, а також допомоги поколінням поляків підтриму

IVN_8192

вати прагнення і мрії про незалежність Польської держави.
Представництво МЗС України у Львові привітало польську сторону зі святом і висловило вдячність за міцне партнерство і добросусідські відносини, зокрема у складний для України час.
Декількома днями пізніше, 8 травня, Генеральне консульство РП у Львові спільно з Львівськ

IVN_8256

ою національною філармонією імені Мирослава Скорика стали організаторами відкриття пам’ятної дошки присвяченої діяльності Мєчислава і Адама Солтисів та концерту з нагоди Дня польської діаспори та поляків за кордоном, а також Конституції 3 травня.
Niech żyje Polska! Слава Україні!