РІЗДВЯНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВІД ДИПЛОМАТИЧНОГО КЛУБУ ЛЬВОВА

photo-7420 грудня 2023 року у Львові відбулося різдвяне свято для 70 діток загиблих Захисників. Організаторами святкового заходу виступили генеральні та низка почесних консулів іноземних держав у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Закарпатті, а також Представництво МЗС України у Львові, Львівська обласна військова адміністрація.

photo

Організатори свята для дітей прагнули таким чином підтримати сім’ї постраждалих від повномасштабної агресії рф на території України, а регіональна влада допомогла у наданні списків сімей.

Захід почався з молитви за всіх, хто зараз знаходиться на передових позиціях та захищає Україну, яку провадив настоятель парафії Святої Софії у м. Львові отець Тарас Савчук. Присутніх привітав Представник МЗС України у Львові Андрій Грушко.

Популярних українських колядок гостям заспівав український співак, заслужений артист України Ігор Богдан.

Діти з захопленням подивилися виставу Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва – «Стежечка святого Миколая» та були запрошені поласувати смачними закусками, фруктами і стравами солодкого столу. Крім цього, Святи

photo-99photo-44photo-68

й Миколай вручив кожній дитині солодкі

photo-57

подарунки.

Цьогорічне свято Святого Миколая, господарями якого традиційно щороку є Почесний консул Угорщини у Львові пані Лариса Малех та готель Супутник, стало черговим промінчиком світла, добра, відчуттям всебічної підтримки для дітей та сімей загиблих Героїв.