РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛЬВОВА ЕСТОНСЬКИХ ПАРЛАМЕНТАРІВ

 Screen Shot 2022-09-27 at 14.28.017 березня 2022 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представника МЗС України у Львові Андрія Грушка з членами парламенту Естонії – Урмасом Рейнсалу, Андресом Метсоєю, Гайкі Гепнером та Мігаілом Лотманом.

Сторони обговорили питання запровадження жорсткіших санкцій проти російської федерації та надання допомоги українцям, які постраждали внаслідок російського вторгнення.

Естонській стороні була висловлена подяка за всесторонню підтримку України – за  міцну проукраїнську позицію та рішення, які сприяють допомозі та розвитку України на європейському векторі.

Підкреслювалася важливість консолідації європейської спільноти у цей важкий для української нації час. Особливо важливим наразі є закриття повітряного простору над Україною.

Зі своєї сторони Урмас Рейнсалу наголосив на важливо

Screen Shot 2022-09-27 at 14.28.08

сті впровадження нових обмежень проти держави-агресора. Європа повинна вжити тих самих заходів, як колись вжили США по відношенню до Куби в часи холодної війни, а саме – запровадити проти росії жорсткі економічні санкції.

Screen Shot 2022-09-27 at 14.28.14

Естонія всіляко намагається підтримати Україну, естонське керівництво перебуває на постійному контакті з урядами інших європейських країн, разом з якими координується надання допомоги Україні як у військовому, так і гуманітарному аспектах’.