РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛЬВОВА МІНІСТРА РОЗВИТКУ ТА СПІВПРАЦІ КОРОЛІВСТВА ДАНІЇ МЬОЛЛЄРА МОРТЕНСЕНА

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/3/995/_4_1649762910_1620x1080_1_0.jpg

12 квітня 2022 року Львів з робочим візитом відвідав Міністр розвитку та співпраці Королівства Данії Мьоллєр Мортенмен, під час якого відбулася зустріч Високого датського гостя з керівництвом регіону та Представництва МЗС України у Львові.

Українською стороною було висловлено вдячність за постійну підтримку зі сторони уряду та народу Данії. Україна стане ключовим отримувачем техдопомоги Данії упродовж 2022-2026рр. Також данський уряд виділив 22 млн.євро на посилення сектора безпеки України в межах Програми миру та стабілізації на 2022-2025рр. Приватні компанії, фонди та громадяни Данії пожертвували близько 1 млрд.данських крон (148 млн.дол.) на підтримку України, що є найбільшим збором коштів в історії Данії.

В рамках зустрічі обговорили безпекову ситуації в регіоні та потреби області в сфері гуманітарного забезпечення цивільного населення.

Мьоллєр Мортенсен запевнив, що Королівство надаватиме Україні допомогу і в подальшому. Представник датського уряду зазначив, що пересічним датчанам важко усвідомлювати, що війна відбувається в самому серці Європи. Він відзначив, що володіє інформацію про те, яку велику підтримку надала Львівщина для усієї країни з перших днів агресії рф. На початку березня він бачив величезну кількість людей, які намагалися покинути Україну, тому міністр був особливо вражений тим, як українці змогли впоратися з усіма викликами цього важкого часу. Він наголосив, що результатом стало об’єднання великої кількості людей для спільної мети, що, у свою чергу, надихнуло країни Європи також.

Датський міністр наголосив, що перебуває у Львові, щоб подякувати українцям, підтримати та висловити солідарність зі всім українським народом.

 

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/a/403/_3_1649762906_1620x1080_1_0.jpg