РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛЬВОВА МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЛИТВИ ГАБРІЕЛІУСА ЛАНДСБЕРГІСА

15 березня 2022 року Львів відвідав Міністр закордонних справ Литви Габріеліус Ландсбергіс. В рамках робочої зустрічі Високого литовського гостя з керівництвом регіону та Представництва МЗС України у Львові обговорено низку аспектів надання гуманітарної допомоги та покращення логістики для доставки гуманітарних вантажів до східних областей України.

 

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/7/b6d/7__1647352435_1625x1080_1_0.jpg

Габріеліус Ландсбергіс запевнив, що литовська сторона може надати волонтерів, які можуть допомогти у перевезенні вантажів у населені пункти, що найбільше постраждали від обстрілів російських військ.

Глава литовського зовнішньополітичного відомства наголосив, що події в Маріуполі та інших містах є надзвичайно прикрими і трагічними. Литовці свідомі того, що боротьба українців – це боротьба і за всіх європейців.

 

Від української сторони зазначалося, що Збройні Сили України мужньо тримають удар вже двадцятий день війни і не має сумнівів, що Україна переможе. Але для остаточної перемоги Україні необхідна додаткова зброя.

В рамках зустрічі висловлено вдячність литовській стороні за військову, фінансову підтримку і за тверду позицію у визнанні російського вторгнення війною проти України. Допомога Литви є безцінною для нашої держави.

 https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/6/652/11_1647352439_1511x1080_1_0.jpg