РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛЬВОВА НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА ІРЛАНДІЇ В УКРАЇНІ

В рамках робочої поїздки до Львова, Надзвичайний і Повноважний Посол Ірландії в Україні Тереса Хілі була прийнята 7 грудня 2023 року керівництвом області та Представництва МЗС України у Львові.

IMG_3474

Сторони обговорили питання допомоги внутрішньо переміщеним особам та співробітництва місцевого бізнесу з ірландськими інвесторами.

Ірландський Посол відзначила, що в цьому році Ірландія відзначає 50 років з моменту вступу до Європейського Союзу. Україна має всі шанси стати частиною великої європейської спільноти. Ірландська сторона відкрита до передачі досвіду, що заодно слугуватиме розвитку двосторонніх відносин. У контексті Львівщини, ірландська сторона зацікавлена розглянут

IMG_3459

и пропозиції співробітництва в галузі освіти, сільського господарства, ІТ-сфері.

Іноземній гості надано інформацію щодо реабілітаційних центрів на Львівщині та потребу у професійному навчанні лікарів-протезистів.

Тереса Хілі в рамках свого робочого візиту на Львівщину відвідала також Superhumans Center, щоб на власні очі побачити, як триває реабілітація військових. На захисті України в лавах добровольців служать декілька громадян Ірландії. Один з них через бойові дії втратив око і зараз перебуває на Львівщині на лікуванні. Посол висловила цілковите розуміння, наскільки важливим є рівень надання медичних послуг у медичних реабілітаційних закладах.

IMG_3586