РОЗВИТОК БІЗНЕС ЗВ’ЯЗКІВ ЗІ ШТАТОМ ЮТА, ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ СЕНАТУ ШТАТУ ЮТА СТЮАРТОМ АДАМСОМ

Снимок экрана 2023-05-28 в 00.50.09

5 травня 2023 року у Львові провели онлайн зустріч з представниками Генерального консульства України в Сан-Франциско. Захід організували у співпраці з бізнес-асоціацією World Trade Center Utah, що мало на меті обговорення розвитку торговельно-економічних зв’язків із бізнесом штату Юта, підвищення обізнаності щодо інвестиційних можливостей та взаємної підтримки для розвитку малого та середнього бізнесу як і України, так і США.

Подія об’єднала представників українського та американського бізнесів, керівників світових організацій, представників влади та керівництва Представництва МЗС України у Львові.

У своєму вітальному слові заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін запевнив, що у зустрічі беруть участь найкращі підприємці Львівської області – лідери у своїх галузях. Він підкреслив, що Львівщина зацікавлена у створенні нових партнерств задля зростання бізнесу як у Львівській області, так і в Юті, а також у створенні більшої кількості робочих місць в області. Регіональна влада надаватиме максимальну підтримку вищезгаданим процесам.

Голова Сенату штату Юта Стюарт Адамс зазначив, що до початку повномасштабної війни в Юті жила понад тисяча українців, але впродовж останніх місяців Штат прийняв ще більше українців. Технологічні компанії Штату Юта завжди добре відгукувались про співпрацю з українськими компаніями, з огляду на що американська сторона зацікавлена у подальшій співпраці.

Стюарт Адамс підкреслив, що Сенат підтримував Україну завжди і буде робити це і надалі і висловив впевненість, що спільними зусиллями вдасться реалізувати велику кількість ініціатив, які допоможуть економіці України і, перш за все, людям.