Святкування Дня працівників дипломатичної служби

29 грудня 2021 року відбулась святкова зустріч, в рамках якої Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький привітав співробітників Представництва Міністерства закордонних справ України у Львові з нагоди святкування Дня працівника дипломатичної служби України.

IMG-20211229-WA0008

У своєму зверненні очільник області зазначив, що від 1917 року, коли Уряд Української Народної Республіки створив Генеральний секретаріат міжнародних справ, українські дипломати віддано відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України, незворотній європейський та євроатлантичний курс нашої держави. М.Козицькй підкреслив також, що дипломатична місія є дуже важливою для України, – низка здобутків та досягнень, неоціненні внески у незалежність та розвиток України, зміцнення її престижу на міжнародній арені та посилення її зв’язків з іншими демократичними державами.
Губернатор побажав також щоби почесна місія дипломата України завжди була успішною.

Участь у святковому заході взяли також дипломати Генерального консульства РП у Львові, а також почесні консули Бельгії, Бразилії, Грузії, Казахстану, Кореї, Молдови, Нідерландів, Індонезії та Франції у Львові.