УГОРСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВИСОКОГО ДИПЛОМАТИЧНОГО РІВНЯ ВІДВІДАЛА ЛЬВІВ

D:\Downloads\IMG-20220719-WA0017.jpg

18-19 серпня 2022 року Львів відвідали Заступник міністра закордонних справ та торгівлі Угорщини, Парламентський державний секретар Левенте Модьор та Державний секретар МЗСТ Угорщини з питань Угорської дипломатичної академії та Програми Stipendium Hungaricum Оршоя Пачаї-Томашіч.

В рамках зустрічі з керівництвом регіону сторони обговорили можливості надання допомоги угорської сторони у питаннях забезпечення на Львівщині внутрішньо переміщених осіб через Угорську екуменічну службу допомоги, яка фінансується Урядом Угорщини.

Угорська сторона запропонувала також можливість оздоровлення постраждалих від військових дій дітей та військових в центральних шпиталях Угорщини.

Левенте Модьор висловив готовність угорської сторони надати допомогу в освітній сфері через забезпечення навчання для 1000 українських студентів з виділенням стипендій в угорських вишах англійською або угорською мовами.

Угорська сторона також долучиться до проведення найближчим часом в Будапешті – виставки-аукціону в рамках благодійного арт-проєкту «Руки для мами», в рамках якого отримані кошти з продажу творів мистецтва ідуть на протезування для жінок, які потерпіли під час обстрілів у війні.

 

D:\Downloads\IMG-20220719-WA0012.jpg

 

D:\Downloads\IMG-20220719-WA0016.jpg