УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ЗМОЖУТЬ ВІДПОЧИТИ В ГРУЗІЇ – НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ ГРУЗІЇ В УКРАЇНІ ГЕОРГІЙ ЗАКАРАШВІЛІ

9 червня 2023 року з робочим візитом у Львові перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі, під час якої відбулися зустрічі з керівництвом регіону та Представництва МЗС України у Львові.

Снимок экрана 2023-06-16 в 1Сторони обговорили співпрацю між двома країнами у час повномасштабної війни та дієву допомогу Тбілісі, адже грузинська сторона чітко знає, що означає російський терор – 20% території Грузії з 2008 року окуповано рф.

На пропозицію грузинської сторони, в кінці червня відбудеться двотижневий відпочинок 50 дітей Львівщини в Грузії. Йдеться про дітей з музичними та образотворчими здібностями художніх шкіл області, а також членів сімей, у яких батько чи мати військовослужбовці загинули чи отримали поранення на фронті.

Посол наголосив, що Грузія є на стороні України. Він зазначив, що відвідав Харків, Бучу, особисто побачив наслідки приходу росії. Георгій Закарашвілі  зазначив, що Україна уже перемогла у цій війні, адже після усіх погроз взяти Київ та інші обласні центри, російська армія спромоглася лише показати свою жорстокість та жалюгідність. Натомість український народ та армія продемонстрували свою хоробрість.

Грузинський гість запевнив, що Грузія допомагатиме чим матиме змогу, зокрема, забезпечивши відпочинок для українських дітей, які їхатимуть до Грузії через Польщу. Фінансові витрати на перебування дітей грузинська сторона цілковито забезпечує.

Снимок экрана 2023-06-16

Сторони також обговорили майбутню співпрацю між Україною та Грузією в економічній галузі та сфері охорони здоров’я, зокрема на базі ультрасучасної клініки Superhumans Center, де безкоштовно  надають допомогу постраждалим внаслідок російської агресії. Клініка спеціалізується на протезуванні, реабілітації та лікування посттравматичних розладів. Зовсім скоро там запрацює відділення пластичної хірургії. Грузинська сторона зацікавилася можливою співпрацею на базі медзакладу.