УПРАВЛІННЯ ВОДНИМИ РЕСУРСАМИ З КОРЕЙСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ «K-WATER»

20 жовтня 2023 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представництва з делегацію корейської компанії «K-water», яка спеціалізується на управлінні водними ресурсами, зокрема: забезпечення стабільності водопостачання, запобігання повеням, а також розвиток водної інфраструктури.

IMG_2924Українська сторона зацікавлена в модернізації системи водоканалів області і готова надати на розгляд компанії K-water понад десяток подібних проєктів, розроблених територіальними громадами. Вони не були реалізованими з огляду на нестачу фінансування, з огляду на що досвід та підтримка корейської сторони у втіленні цих проєктів стали б двигуном змін.

Сторони також обговорили залучення корейських експертів та компаній до створення та управління індустріальними парками, оскільки на Львівщині є готові ділянки для перетворення їх під індустріальні парки, а з залученням коштів інвесторів вдасться реалізувати ці проєкти значно швидше.

Виконавчий віцепрезидент компанії «K-water» Чонго Ан поінформував про діяльність компанії на теренах України. Корейську сторону цікавить не лише напрям індустріальних парків, але й будівництво очисної інфраструктури. Наразі компанія співпрацює з Херсонщиною у питаннях очищення води, – у Херсоні розпочато встановлення невеликих водоочисних станцій для надання питної води мешканцям. Ці установки за день можуть забезпечити питною водою понад 3 тис. осіб. Компанія можемо реалізувати подібні проєкти на Львівщині, маючи  великий досвід у цій галузі.

IMG_3017

За результатом зустрічі сторони домовилися, що корейська сторона вивчить усі пропозиції Львівщини і повідомить, які проєкти готова реалізовувати.

 

IMG_2948