ВІДБУДОВА І ВІДНОВЛЕННЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ – СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОСЛАННИК МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ІТАЛІЇ ДАВІДЕ ЛА ЧЕЧІЛІА

3 вересня 2023 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представництва МЗС України у Львові зі спеціальним посланником Міністра закордонних справ Італійської Республіки з питань відбудови та зміцнення стійкості України Давіде Ла Чечіліа, під час якої обговорили відбудову і відновлення постраждалих територій України та внеску, який в цьому напрямку планує здійснити Італія.

IMG_4965

Італійський гість поінформував, що основними напрямками допомоги італійської сторони вбачаються – створення передумов для покращення медичної реабілітації тих, хто постраждав внаслідок війни, допомога в психосоціальному секторі, а також оснащення водовідведення та систем пожежного захисту для шкіл на Заході України. Італійська сторона залишається відкритою до будь-яких подальших запитів щодо розвитку подальшої співпраці зі Львівщиною.

З боку української сторони також були відзначена медична сфера, де зберігається потреба у наданні іноземної допомоги. Йдеться, зокрема, про реалізацію нового проєкту на території обласної психіатричної лікарні, єдиної в області, що надає допомогу важким хворим; проєкту будівництва хірургічного корпусу Львівського обласного перинатального центру; проєкту модернізації обладн

IMG_4981

анням Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру – сучасної реанімації, для втілення якого потрібно щонайменше 50 млн.гривень.