Віцепрезидент Європейської Комісії, Комісар з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова здійснила робочий візит до Львова

https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/ucu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Vizyt-vitseprezydentky-YEvropejskoyi-komisiyi-pani-Vyery-YUrovoyi014-scaled.jpg

26 вересня 2022 року в рамках робочого візиту до Львова Віцепрезидент Європейської Комісії, Комісар з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова зустрілася з керівництвом Українського Католицького Університету, провела лекцію про майбутнє України в ЄС для студентів УКУ, відвідала поранених у Львівському реабілітаційному центрі «Незламні», зустрілася з Міністром культури та інформаційної політики України О.Ткаченком та репортерами без кордонів, провела спільний брифінг з львівським міським головою Андрієм Садовим, а також зробила запис в Книзі Почесних гостей міста.

Під час своєї лекції в УКУ В.Юрова наголосила, що сьогодні Україна потребує підтримки і зброї, яку надсилає ЄС. Метою створення «Європейського фонду миру» став збір коштів на зброю, завдяки якому вдається постачати українській армії важливе спорядження. Вона відзначила незвичайний український героїзм і підкреслила, що в ЄС вірять, що перемога України настане незабаром.

Високий представник ЄС запевнила, що Україна беззаперечно повинна стати частиною Європейського Союзу.

Після спілкування у реабілітаційному центрі «Незламні» з низкою пацієнтів, які постраждали внаслідок війни – дорослими і дітьми з важкими мінно-вибуховими травмами, вогнепальними пораненнями, опіками та втратами кінцівок, – Віцепрезидент ЄК відзначила, що всім варто побачити цю величезну людську трагедію, бо приходить чітке розуміння, що путінська росія взагалі не цінує людські життя. Більш того, до путінської росії уроки гуманізму неможливо донести без зброї.

Єврокомісар оглянула Центр і подякувала медикам за невтомну працю і розвиток реабілітації в Україні.

В.Юрова запевнила, що Європейський Союз і надалі підтримуватиме Україну і героїчну боротьбу українців.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обговорив з Віцепрезидентом ЄК Вєрою Юровою запровадження нових санкцій проти російських медіа.

https://city-adm.lviv.ua/images/_news/2022/09/26/komimsatUE/1U5A7581.JPG

На завершення програми перебування у Львові, Єврокомісар відвідала міську Ратушу і залишила запис у Книзі почесних гостей Львова. Текст запису наступний: «Дякую, що прийняли мене у вашому прекрасному місті. І дякую вам за те, що ви робите для України та Європи у ці темні часи. Сонце знову засвітить вам».

 

https://city-adm.lviv.ua/images/_news/2022/09/26/komimsatUE/1U5A7874.JPG