ВІЗИТ ДО ЛЬВОВА НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ В УКРАЇНІ МІХАЕЛЯ БРОДСЬКОГО І ВІДКРИТТЯ МУРАЛУ НАФТАЛІ ГЕРЦУ ІМБЕРУ

 

Снимок экрана 2023-05-28 в 00.51.55

27-28 квітня 2023 року Львівщину з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський, в рамках якого відбулися зустрічі з керівництвом регіону, Представництва МЗС України у Львові, керівництвом міста, а також відкрито мурал «Атіква» на вшанування автора ізраїльського гімну, видатного європейського поета Нафталі Герца Імбера в контексті 75-ої річниці проголошення Незалежності Держави Ізраїль.

 

В рамках зустрічі 27 квітня сторони обговорили розбудову і налагодження роботи Superhumans Center, а також реабілітації людей, які постраждали від війни (військових та цивільних).

Посол Міхаель Бродський зазначив, що Ізраїль готовий продовжувати співпрацю з Україною, зокрема зі Львівщиною, та надавати необхідну підтримку.

Однією з цілей створення Superhumans Center є забезпечення надання пацієнтам, які отримали травми під час війни, повного спектру медичних послуг – протезування, психологічна допомога, реабілітація, вузькоспеціалізовані напрями також (гінекологія, урологія) та ін. Центр створений на базі обласного закладу охорони здоров’я за підтримки обласної військової адміністрації.

Окрім того, в Україні напрацьовують проєкти створення студентських лікарень, одну з яких можуть сформувати на базі Львівського національного медичного університету, тому важливим є обмін досвідом з Державою Ізраїль у створенні та діяльності таких установ.