ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ UNICEF

31 березня 2022 року відбулася зустріч регіонального керівництва та Представництва МЗС України у Львові з регіональним директором UNICEF у країнах Європи та Центральної Азії, Спеціальним координатором із питань кризи біженців та мігрантів у Європі Афшан Хан.

UNICEF активно працює в Україні з 2014 року і надає активну допомогу з початку широкомасштабного вторгнення в Україну. Організація в Україні працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, навчання з питань мінної небезпеки, охорони здоров’я матері та дитини, а також послуг для людей, що  живуть із ВІЛ/СНІДом.

Афшан Хан висловила вдячність за надання сприяння в доставці гуманітарних вантажів UNICEF. Вона наголосила, що UNICEF буде з Україною під час війни та залишиться після її завершення.

Регіональний директор UNICEF у країнах Європи та Центральної Азії зазначила також, що окрім допомоги дітям у гарячих точках ведення бойових дій та областях України, куди переїжджають сім’ї, рятуючись від війни, UNICEF зосереджує також свою увагу на дітях, які покидають країну.

Представникам ООН було передано перелік необхідних речей для діток переселенців.

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/2/74a/11_1648745336_1620x1080_1_0.jpg

В рамках зустрічі Представник Офісу Президента Олена Симоненко ознайомила присутніх з алгоритмом дій щодо отримання і розподілу гуманітарної допомоги, який зараз працює в Україні відповідно до потреб територій. Було обговорено деталі подальшої співпраці.

https://old.loda.gov.ua/cache/thumbnails/8/99a/21_1648745349_1620x1080_1_0.jpg