ЗУСТРІЧ З ГУБЕРНАТОРОМ ШТАТУ НЬЮ-ДЖЕРСІ США ФІЛОМ МЕРФІ

16 лютого 2023 року Львів відвідав губернатор штату Нью-Джерсі, Голова Національної асоціації губернаторів США Філ Мерфі. Спільно з керівництвом регіону та Представництва, а також представниками благодійної організації «United Sikhs», американський політик відвідав один із навчальних закладів на Яворівщині, в якому від початку повномасштабного вторгнення знайшли прихисток декілька десятків переселенців.

Губернатор штату Нью-Джерсі поспілкувався з родинами українців, які вимушено покинули свої домівки через воєнні дії росії та спільно з дружиною вручив малечі дарунки – іграшки, солодощі, розвивальні ігри тощо.

Американський гість висловив захоплення величезною мужністю, яку демонструють українці та лідери Української держави стоячи на охороні демократії і свободи. Він підкреслив, що Америка завжди підтримуватиме і допомагатиме Україні.

Іноземним гостям висловлена подяка за вагому підтримку, яку американська сторона надає у боротьбі з російським ворогом. Їх було ознайомлено з ситуацією в області в контексті внутрішньо переміщених осіб та заходів, що вживаються областю для поселення людей та забезпечення їх необхідним.

Окрема подяка була висловлена «United Sikhs» за активну допомогу, яка надається упродовж тривалого періоду:

  • гуманітарна допомога біженцям з України в таборі на польсько-українському кордоні та містах України, організація продуктової машини для забезпечення гарячими стравами та закусками;

  • надання екстреної медичної допомоги у зоні бойових дій, забезпечення запитів щодо переліку ліків;

  • розповсюдження життєво необхідних засобів допомоги, включаючи жіночі гігієнічні та санітарні набори, стоматологічні набори, дитячі речі, одяг та інші необхідні речі;

  • створення наметів з підігрівом, які служать тимчасовим притулком;

  • підтримка України на інформаційному фронті шляхом поширення матеріалів про реалії російської агресії.

Під час зустрічі сторони погодили поглибити співпрацю та укласти угоду про співробітництво між Львівщиною і Нью-Джерсі.