ЗУСТРІЧ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ ІТАЛІЇ В УКРАЇНІ П’ЄРОМ ФРАНЧЕСКО ДЗАДЗО

Screen Shot 2022-09-27 at 14.33.146 березня 2022 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представника МЗС України у Львові Андрій Грушка з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо.

Під час зустрічі обговорили ситуацію в Україні у часі війни, можливості допомоги та підтримки з боку іноземних партнерів.

Зокрема, Італія готова допомогти у наданні безпечного місця перебування для українських дітей з особливими потребами. Крім того, італійський уряд виділив 10млн. євро на зміцнення об’єктів для біженців, збільшивши місткість своїх центрів гостинності до 16000 місць. Також засновано Фонд у розмірі 500 тис.євро, який дозволить українським студентам, дослідникам та викладачам продовжити роботу в італійських університетах та мистецьких інститутах.

Посол Італії підкреслив, що італійці завжди були за мир, тому вони шоковані діями росії. Італія готова допомогти Україні. Особливо у наданні безпечного місця перебування для українських дітей, які мають особливі потреби – дітей-сиріт, дітей з орфанними захворюваннями та онкохворих дітей.

Італійську сторону було поінформовано щодо створення гуманітарного хабу на Львівщині, звідки гуманітарну допомогу перевозять в інші області України, – за попередню добу відправлено бл. 400 т такої допомоги. Також зазначено, що наразі перед Львівщиною постала гостра потреба у забезпеченні мешканців та переселенців області інсуліном.

Screen Shot 2022-09-27 at 14.33.20

Висловлено велику вдячність італійській стороні за безперервну підтримку з постачанням на Львівщину гуманітарної допомоги, у тому числі, продуктів харчування.