ЗУСТРІЧ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДИ В УКРАЇНІ ЙЕННЕСОМ ДЕ МОЛОМ

Screen Shot 2022-09-27 at 14.16.3321 лютого 2022 року відбулася зустріч керівництва області та Представника МЗС України у Львові Андрія Грушка з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Йеннесом де Молом, під час якої відбувся обмін думками щодо поточної безпекової ситуації та чутливих аспектів життєдіяльності регіону в умовах можливої подальшої ескалації російської агресії. Тимчасове перебування у Львові дипломатичного складу Посольства Нідерландів слугує меті забезпечення безперебійного функціонування місії, що включає забезпечення захисту прав та інтересів громадян Нідерландів, які перебувають в Україні. Посол підтвердив підтримку України з боку Нідерландів.

Як зазначив Йеннес де Мол, Львівщина є регіоном з особливим інвестиційним кліматом, який обумовлює місце знаходження близько 200 нідерландських компаній ІТ сектору. Інвестиції в економіку Львівщини з боку нідерландських компаній лише підкреслюють важливість регіону для цілої країни.

Screen Shot 2022-09-27 at 14.16.49

Сторонами також була відзначена ефективна робота Почесного консульства Королівства Нідерландів у Львові упродовж 25 років.