ЗУСТРІЧ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ КОРОЛІВСТВА ШВЕЦІЯ В УКРАЇНІ ТОБІАСОМ ТИБЕРГОМ

30 вересня 2022 року відбулася зустріч керівництва регіону та співробітників Представництва МЗС України у Львові з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Тобіасом Тибергом.

Висловлено подяку за надану швецькою стороною гуманітарну допомогу.

Сторони обговорили економічну ситуацію в області та перспективні напрями для активізації співпраці з Швецією у сфері підтримки і розвитку бізнесу. Надано запевнення в готовності та відкритості регіону до пропозицій зі сторони шведських компаній, – іноземні інвестиції є вкрай необхідними для поповнення бюджету та забезпечення своєчасності усіх соціальних виплат. У цьому контексті Посол зазначив, що Міжнародний валютний фонд розглядає відновлення роботи в Україні у першому кварталі наступного року і саме відновлення роботи цієї інституції стане заохоченням для багатьох іноземних компаній виходити на український ринок.

Т.Тиберг запевнив також, що усі шведські компанії, які працювали в Україні до війни, адаптувалися до ситуації та продовжують працювати. Посольство зі своєї сторони забезпечуватиме комунікацію з іншими шведськими компаніями, які планують вийти на український ринок.