ЗУСТРІЧ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ ВАЛЬДЕМАРАСОМ САРАПІНАСОМ

Screen Shot 2022-09-27 at 14.30.296 березня 2022 року відбулася зустріч керівництва регіону та Представника МЗС України у Львові Андрія Грушка з Надзвичайним і Повноважним Послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

Глава Литовської дипломатичної місії підкреслив, що офіційний Вільнюс розглядає Україну не лише як одного з найважливіших партнерів, але й як близького друга, якого завжди підтримуватиме. Боротьба з російською агресію є спільною для обох країн. Це аксіома, яку підтримують не лише керівництво Литви, а й самі литовці. Наразі надається гуманітарна та військова допомога.

Висловлено вдячність литовській стороні за міцну проукраїнську позицію та допомогу, яка необхідна для здобуття перемоги.

Представники литовської делегації також розповіли, що вони вражені стійкістю і патріотизмом мешканців Харкова, Херсона та інших міст, де значна частина населення є російськомовною, проте відстоює свою приналежність лише до рідної України.

Сторони узгодили, чим саме Литва зараз найбільше може допомогти Україні, і, зокрема, Львівщині у розр

Screen Shot 2022-09-27 at 14.30.23

ізі військової та гуманітарної допомоги та для подальшої підтримки областей, які найбільше постраждали від російського вторгнення.