ЗУСТРІЧ З СТУДЕНТАМИ ІІІ КУРСУ КАФЕДРИ ПОЛІТОЛОГІЇ ТА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

 

10 квітня 2024 року студенти освітньої програми «Міжнародні відносини» кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного Університету «Львівська Політехніка» зустрілись із Катериною Терек, заступницею Представника Міністерства закордонних справ України у Львові.

IMG-02e1c65f51a6c204ae00f0504567b434-V

 

Зустріч відбулась у рамках

вивчення навчальної дисципліни «Дипломатична та консульська служба». Катерина Терек поділилася власним досвідом дипломатичної роботи, зокрема, за результатами довготермінових відряджень до Посольств України в Угорщині та в Австрійській Республіці, розповіла про діяльність Представництва МЗС України у Львові, співпрацю з міжнародними організаціями, реалізацію у Львові міжнародних проєктів за підтримки ЮНЕСКО, зокрема «Культура заради миру та стійкості: створення культурного хабу у Львові», адже в умовах війни культура є особливо вразливою, знищено велику кількість культурних цінностей та надбань українського народу.
Катерина Терек відповіла на запитання студентів, зокрема щодо можливостей проходження практики для студентів освітньої програми «Міжнародні відносини» на базі Представництва МЗС України у Львові, а також особливостей дипломатичної кар’єри, зокрема в умовах воєнного стану. Студентів також цікавили аспекти підготовки працівників дипломатичної служби України до роботи в країнах з історико-культурними особливостями, вивчення іноземних мов.

IMG-ef492b73db0969f5604121fade3cacd5-V